Praca: Specjalista ds. technicznych

Specjalista ds. technicznych
Miejsce pracy: Głogów Małopolski
Numer: StPr/21/1008
OBOWIĄZKI:
- prowadzenie spraw związanych z przygotowaniem, realizacją i rozliczeniem inwestycji- składanie zapytań cenowych i zamawianie materiałów- przygotowywanie umów dla podwykonawców i ich rozliczanie- bieżące finansowe rozliczanie zadań oraz wystawianie faktur- ścisła współpraca z kierownikiem budowy- uczestniczenie w przygotowywaniu dokumentów niezbędnych do uzyskania decyzji administracyjnych, opini, zgłoszeń itp. -przygotowywanie planów BIOZ, PZJ, operatów kolaudacyjnych- prowadzenie wymaganej sprawozdawczości GUS- archiwizacja dokumentów budowy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe techniczne kierunek / specjalność drogowe, sanitarne lub budowlaneumiejętności - bardzo dobra obsługa pakietu MS Office, w szczególności Excel, Word, znajomość przepisów z zakresu prawa budowlanego, szczególnie uregulowań dotyczących dróg, bardzo dobra organizacja pracy, rzetelność doświadczenie zawodowe - minimum 1 rok w obszarze przygotowania lub realizacji inwestycji

Miejsce pracy:

Głogów Małopolski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN