Praca: Magazynier

Magazynier
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/0560
OBOWIĄZKI:
1. OBSŁUGA PROCESÓW MAGAZYNOWYCH (ZAŁADUNEK, ROZŁADUNEK); 2. SPORZĄDZANIE DOKUMENTÓW MAGAZYNOWYCH; 3. DBAŁOŚĆ O POWIERZONY SPRZĘT I NARZĘDZIA PRACY;4. DOSTARCZANIE TOWARÓW DO KLIENTÓW;5. ZAPEWNIENIE PRAWIDŁOWEGO OBIEGU DOKUMENTACJI ZWIĄZANYCH Z DOSTAWĄ TOWARÓW;6. OBSŁUGA WÓZKA WIDŁOWEGO; 7. RZETELNA REALIZACJA ZADAŃ ZLECONYCH PRZEZ PRZEŁOŻONEGO;8.PRZYJMOWANIE ZLECEŃ MAGAZYNOWYCH;9. KOMPLEMENTOWANIE TOWARÓW DO WYSYŁKI;10. INNE ZADANIA ZLECONE PRZEZ PRZEŁOŻONEGO WYNIKAJĄCEGO Z POTRZEB PRACODAWCY
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN