Praca: Technolog/programista

Technolog/programista
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/1170
OBOWIĄZKI:
PROJEKTOWANIE PROCESÓW TECHOLOGICZNYCH, PROPONOWANIE I WDRAŻANIE ROZWIAZAŃ OBEJMUJĄCYCH OPTYMALIZACJE, USPRAWNIENIA I ZMIANY W PROCESACH TECHNOLOGICZNYCH I WSPIERAJĄCYCH JE NARZEDZIACH, PRZEPROWADZANIE ANALIZY WYKONALNOŚCI DLA WDROŻEŃ NOWYCH PRODUKTÓW, UMIEJĘTNOŚĆ OPRACOWYWANIA PROCESÓW TECHNOLOGICZNYCH, UMIEJETNOŚĆ ANALIZY I WYCENY KORZYŚCI WYNIKAJĄCYCH Z PROPONOWANYCH KONCEPCJI I ROZWIĄZAŃ, PRZYGOTOWYWANIE I OPRACOWYWANIE OFERT HANDLOWYCH, PRZYGOTOWYWANIE SPECYFIKACJI MATERIAŁOWEJ, TWORZENIE KART CIĘCIA MATERIAŁÓW .
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

ZMYSŁ MECHANICZNY, DOBRA LOGIKA, STABILNOŚĆ, UMIEJETNOŚĆ ANALITYCZNEGO MYŚLENIA, KOMUNIKATYWNOŚĆ, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE, ZNAJOMOŚĆ PROGRAMÓW CAD/CAM, DOBRA ZNJAJOMOŚĆ RYSUNKU TECHNICZNEGO I UMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN