Praca: Technik w sekcji operacjnej

Technik w sekcji operacjnej
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/1947
OBOWIĄZKI:
Usuwanie nieprawidłowości awarii sprzętu oraz zakłóceń w funkcjonowaniu oprogramowania komputerowego zainstalowanego w poszczególnych sekcjach i pododdziałach. Kontrolowanie bezpieczeństwa systemów informatycznych w zakresie wirusów oraz nielegalnego oprogramowania jak również zgłaszanie potrzeb w zakresie zabezpieczenia systemów informatycznych. Prowadzenie ewidencji oraz analizowanie i przetwarzanie informacji dotyczących stanów ilościowych i jakościowych sprzętu informatycznego. Konserwowanie i zabezpieczanie okablowania sieci komputerowej w celu wyeliminowania niebezpieczeństwa podsłuchu lub zniszczenia infrastruktury sieciowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, informatyczne
Uprawnienia: OBSŁUGA URZĄDZEŃ BIUROWYCH
Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA I PAKIETU MICROSOFT OFFICE

Wymagania inne:

W przypadku wykształcenia średniego wymagany 3 letni staż pracy, w przypadku wykształcenia wyższego minimum 1 rok stażu pracy.Samodzielność i operatywność w pracy , systematyczność , dokładność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista, umiejętność dobrego planowania i organizowania pracy na zajmowanym stanowisku.

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN