Praca: Technik elektroradiolog

Technik elektroradiolog
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/0842
OBOWIĄZKI:
Ogólny zakres obowiązków1.Przygotowanie pacjenta do badań.2.Przygotowywanie dawek:a)elucja generatora radionuklidowego 99Tc, b)przygotowywanie radiofarmaceutyków,c)przygotowywanie dawek indywidualnych dla pacjentów. 3) Praca z gammakamerą i tomografem komputerowym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

1) wykształcenie: średnie, policealne lub wyższe zawodowe kierunek / specjalność technik elektroradiolog2) dyplom potwierdzający kwalifikacje w zawodzie technik elektroradiolog 3) mile widziane doświadczenie na stanowisku pracy technika elektroradiologii w zakresie diagnostyki obrazowej, w szczególności w zakresie diagnostyki radioizotopowej,medycyny nuklearnej w tym praca z urządzeniami SPECT/CT4) mile widziany certyfikat zdania egzaminu w dziedzinie ochrony radiologicznej pacjenta5) doświadczenie w zakresie radiofarmacji 6) obsługa medycznych systemów informatycznych 7) doświadczenie zawodowe min. 2 lata zatrudnienia w medycynie nuklearnej

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 3 400 PLN