Praca: Szef kuchni/kucharz

Szef kuchni/kucharz
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/1217
OBOWIĄZKI:
Obwiązki Kucharza: -przygotowanie potraw zgodnie z przyjętymi standardami,-wydawanie i sprzedaż posiłków, -zapewnienie estetyki potraw,-utrzymanie porządku w miejscu pracy.Dodatkowo Szef kuchni:-odpowiada za działanie kuchni,-nadzoruje kucharzy i pomocników kuchennych,-układa menu,-zapewnia najwyższą jakość dań i usług,-prowadzi racjonalną gospodarkę surowcową,-organizuje pracę zgodnie z zasadami bhp, przeciwpożarowymi, ochrony środowiska oraz systemów zapewnienia jakości zdrowotnej żywności.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Uprawnienia: CERTYFIKAT: KUCHARZ

Wymagania inne:

wykształcenie i doświadczenie w zawodzie kucharz, preferowane: szef kuchni Wymagania:-wykształcenie gastronomiczne-wysoka wrażliwość zmysłów smaku, zapachu, rozróżnianie barw i sprawność manualna,- bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy z zespole,- doświadczenie na stanowisku.

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN