Praca: Sprzątaczka

Sprzątaczka
Miejsce pracy: Tyczyn
Numer: StPr/21/0988
OBOWIĄZKI:

Do obowiązków pracownika będzie należało sprzątanie pomieszczeń ogólnodostępnych w pensjonacie, pokoi gościnnych, domków wypoczynkowych, dbanie o porządek i czystość otoczenia i działki na której znajduje się ośrodek, pielęgnacja i dbanie o rabaty kwiatowe i trawniki. W sytuacjach uzasadnionych, wprowadzanie gości do pomieszczeń zakwaterowania oraz udzielanie informacji na temat zasad funkcjonowania ośrodka.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

[Inne] : mile widziane doświadczenie w sprzątaniu obiektów noclegowych, a zwłaszcza obiektów hotelarskich oraz centrów odnowy biologicznej.

Miejsce pracy:

Tyczyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN