Praca: Specjalista e-commerce

Ogłoszenie numer: 4371331, z dnia 2021-03-26

ZOITECH Sp. z o.o.

ZoiTech Sp. z o.o. to firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania internetowego, budową systemów CMS oraz wsparciem sklepów internetowych.

Specjalista e-commerce

Miejsce pracy: podkarpackie / Rzeszów

Opis stanowiska

  • Planowanie i realizacja kompleksowych kampanii marketingowych w kluczowych kanałach online
  • Zarządzanie stronami internetowymi firm we współpracy z programistami
  • Tworzenie i zarządzanie Landing Page
  • Analiza wyników prowadzonych działań

Wymagania

  • Znajomości zagadnień związanych z e-commerce i digital marketingiem
  • Doświadczenie z zakresu zakresu SEO, SEM, marketing automation
  • Sprawnej obsługi Google Analytics, Google Ads, Facebook Business Manager
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • Stałą pracę w naszym nowym biurze w Rzeszowie
  • Wyjątkową atmosferę pracy w przyjaznym zespole
  • Stabilną pracę
  • Możliwość rozwoju - udział w szkoleniach i konferencjach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia
  • Najlepszą kawę bez ograniczeń :-)