Praca: Specjalista ds. Zdalnej Sprzedaży Telefonicznej i Obsługi Klienta

Ogłoszenie numer: 3078737, z dnia 2020-02-14

Firma MB Sferinis Kinas Oddział w Polsce oferuje edukacyjne seanse filmowe dla dzieci i młodzieży, głównie dla szkół i przedszkoli. Zajęcia odbywają się w placówkach edukacyjnych, w parkach rozrywki, podczas festynów rodzinnych, itd.

Specjalista ds. Zdalnej Sprzedaży Telefonicznej i Obsługi Klienta

Miejsce pracy: podkarpackie / Rzeszów

Opis stanowiska

  • telefoniczną sprzedażą usług naszej firmy
  • budowaniem pozytywnego wizerunku firmy
  • zarządzaniem sprzedażą na podległym terenie

Wymagania

  • doświadczenie w aktywnym, telefonicznym pozyskiwaniu klientów (obowiązkowo)
  • komunikatywność
  • wysoka kultura osobista
  • dobra znajomość obsługi komputera

Oferujemy

  • pracę w 100% zdalną - praca w domu (home office)
  • umowę zlecenia
  • pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach
  • szkolenia podnoszące Twoje umiejętności
  • współpracę z młodymi, kreatywnymi osobami

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.