Praca: Specjalista ds. zaopatrzenia i utrzymania ruchu

Powiatowy Urząd Pracy w Łańcucie
Specjalista ds. zaopatrzenia i utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Łańcut
Numer: StPr/21/0578
OBOWIĄZKI:
- Organizacja i nadzór nad stanem technicznym zakładu i infrastruktury,- Utrzymywanie sprawności infrastruktury technicznej zakładu,- Planowanie i nadzór nad przeglądami infrastruktury technicznej zakładu,- Nadzór nad środkami transportu będącymi w użytkowaniu zakładu.- Prowadzenie wymaganych przeglądów stanu technicznego obiektu,- Prowadzenie wymaganych kontroli urządzeń dozorowych, energetycznych i elektrycznych,- Przeprowadzanie diagnostyki i napraw systemów elektro- energetycznych, wentylacji, klimatyzacji, hydraulicznych,- Usuwanie awarii, wykonywanie prac remontowych,- Zapewnienie surowców i materiałów w ilościach niezbędnych do realizacji planów sprzedażowych- Kontrola stanów magazynowych i i list zamówień- Wyszukiwanie i wybór dostawców- Usprawnienia w łańcuchu dostaw
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B

Wymagania inne:

- Wykształcenie minimum średnie techniczne, lub wyższe techniczne,- Doświadczenie na podobnym stanowisku - Umiejętności obsługi komputera,- Umiejętność negocjacji z dostawcami- Umiejętność podejmowania szybkich decyzji- Umiejętność pracy w zespole- Systematyczność, dokładność oraz samodzielność- Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Łańcut

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łańcucie