Praca: Specjalista ds. Rekrutacji

Ogłoszenie numer: 4584465, z dnia 2021-04-29

Klient portalu Praca.pl

Specjalista ds. Rekrutacji

Miejsce pracy: podkarpackie / Rzeszów

Opis stanowiska

  • Samodzielna i kompleksowa realizacja projektów rekrutacyjnych
  • Redagowanie i publikacja ogłoszeń oraz selekcja Kandydatów
  • Wdrożenie i adaptacja nowych pracowników
  • Wsparcie kadry managerskiej i pracowników w kwestii personalnej
  • Sporządzanie analiz i raportów, monitorowanie wskaźników zatrudnienia
  • Analizowanie problemów personalnych oraz rekomendowanie działań naprawczych

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego - mile widziane: socjologia, ekonomia lub zarządzanie zasobami ludzkimi
  • Doświadczenia w obszarze kompleksowej rekrutacji
  • Samodzielności i inicjatywy przy realizacji projektów
  • Umiejętności wykorzystywania różnorodnych metod
    i narzędzi rekrutacyjnych
  • Inicjatywy, samoorganizacji i komunikatywności
  • Bardzo dobrej znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Zatrudnienie na pełen etat na umowę o pracę w dużej, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze w terminie
  • Realizację ambitnych i samodzielnych projektów
    z obszaru HR
  • Różnorodny pakiet benefitów pracowniczych np.: kartę multisport ubezpieczenie grupowe oraz opiekę medyczną
  • Atrakcyjny fundusz świadczeń pracowniczych