Praca: Specjalista ds. obsługi kontrahentów

PRZEDSIĘBIORSTWO ZAOPATRZENIA LECZNICTWA "CEZAL" RZESZÓW

Zajmujemy się dystrybucją produktów leczniczych oraz sprzętu i urządzeń medycznych - poprzez hurtownię farmaceutyczną znajdującą się w Rzeszowie przy ul. Boya Żeleńskiego 5. Firma w swoim portfolio posiada szeroką gamę mebli medycznych, sprzętu medycznego, środków do dezynfekcji, materiałów opatrunkowych, odzieży i obuwia medycznego, produktów do diagnostyki obrazowej oraz produkty lecznicze.

Obecnie zatrudnimy na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi kontrahentów
Miejsce pracy: Rzeszów, ul. Boya Żeleńskiego 5

Zadania:

  • realizacja zamówień do dostawców i odbiorców,
  • bieżąca obsługa klientów,
  • sporządzanie analiz zakupowych i sprzedażowych,
  • udział w szkoleniach produktowych,
  • praca z systemem komputerowym,
  • fakturowanie.

Wymagania:

  • mile widziana znajomość sprzętu medycznego, wyrobów medycznych i produktów leczniczych,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z bezpośrednią obsługą klientów oraz pracą w dziale handlowym,
  • praktyczna znajomość obsługi programów sprzedażowych,
  • znajomość programów Excel i Word,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • wykształcenie: wyższe.

Zapewniamy:

  • pracę w dużej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie oraz premię,
  • benefity sportowe, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna,
  • przeszkolenie i wdrożenie w zakresie obsługi systemu komputerowego,
  • udział w wycieczkach i licznych imprezach firmowych,
  • dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności zapewniamy liczne formy wsparcia i pomocy.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Zgodnie z art. 24 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz U z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, że administratorem danych jest firma Centrum Zaopatrzenia Medycznego CEZAL SA – Wrocław. Przedmiotowe dane przetwarzane są w celu niezbędnym do realizacji procesu rekrutacyjnego oraz podjęcia działań przed zawarciem umowy i nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Obowiązek ich podania wynika z przepisów Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeks pracy (DzU z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm.) oraz wydanych na jej podstawie aktów wykonawczych. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem rekrutacja@cezal.com.pl