Praca: Specjalista ds. logistyki/sprzedaży

Specjalista ds. logistyki/sprzedaży
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/1817
OBOWIĄZKI:
Organizowanie przyjęcia i wydania towarów z magazynuWspółpraca z dostawcami i klientami firmy w zakresie obsługi magazynowejKontrola dokumentów wysyłkowychZarządzanie zapasami i ustalanie planu dostaw materiałów służących do bieżącej obsługi magazynuKontrola dostaw towarówPrzyjmowanie faktur zakupowych za towaryObsługa zamówień składanych za pomocą platformy sprzedażowejSporządzenie ofert/zamówień w programie typu ERPPraca w środowisku magazynowym WMS
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: obsługa pakietu MS OFFICE
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B
Uprawnienia: dobra organizacja pracy
Uprawnienia: KOMUNIKATYWNOŚĆ

Wymagania inne:

dyspozycyjność Wykształcenie min. średnie lub wyższe (mile widziani studenci ostatnich lat studiów lub studenci zaoczni)

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 400 PLN