Praca: Specjalista ds. księgowości

Ogłoszenie numer: 4584261, z dnia 2021-05-20

INSTALBUD-RZESZÓW SP. Z O.O. jest firmą budowlaną z ponad 28-letnim doświadczeniem. Podstawowym obszarem naszej działalności jest świadczenie usług w charakterze Generalnego Wykonawstwa. Posiadamy duże doświadczenie w realizacji różnego typu inwestycji budowlanych. Zatrudniamy najlepszych specjalistów kadry zarządzającej i inżynierskiej, której doświadczenie i profesjonalizm gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. księgowości

Miejsce pracy: podkarpackie / Rzeszów

Opis stanowiska

  • Bieżące księgowanie faktur zakupu, not obciążeniowych i kompensat
  • Sporządzanie not PK-polecenia księgowania
  • Sporządzanie i uzgadnianie JPK_VAT z deklaracją
  • Analiza i uzgodnienia kont księgowych
  • Rozliczenia z pracownikami (podróże służbowe, zaliczki)
  • Przygotowywanie dyspozycji zapłat, księgowanie wyciągów bankowych
  • Sporządzanie list płac pracowników oraz  deklaracji i informacji ZUS, US i GUS

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki Finanse i Rachunkowość, Ekonomia
  • Znajomość przepisów podatkowych i rachunkowych
  • Min. 3 lat doświadczenia z zakresu pełnej księgowości
  • Bardzo dobrą znajomość Excela, CDN Optima w zakresie kadr i płac
  • Jesteś komunikatywny/a, samodzielny/a, odpowiedzialny/a, dobrze zorganizowany/a i systematyczny/a

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Pakiet opieki medycznej
  • Pakiet Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pakiet socjalny (dofinansowanie kolonii dla dzieci, zapomogi w sytuacjach trudnych itp.)