Praca: Specjalista ds. Handlowych

W chwili obecnej, w związku z realizowaną budową, poszukujemy proaktywnych i zorientowanych na cel Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Handlowych
Miejsce pracy: Rzeszów

(umowa na zastępstwo)

Zakres obowiązków:
  • Kompleksowe przygotowywanie umów handlowych
  • Wyszukiwanie dostawców sprzętu budowlanego, materiałów budowlanych oraz podwykonawców robót budowlanych
  • Zbieranie zapytań ofertowych
  • Negocjacje warunków współpracy i zapisów umownych z podwykonawcami i dostawcami
  • Przygotowywanie zestawień materiałowych
  • Poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z podwykonawcami i dostawcami
  • Przygotowywanie i aktualizacja baz cenowych
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby Dyrektora
Oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego o profilu budowlanym lub ekonomicznym
  • Doświadczenie w zakresie sprzedaży, ofertowania, kalkulacji
  • Znajomość zasad kalkulacji i przedmiarowania robót
  • Praktyczna znajomość Prawa Budowlanego i Prawa Zamówień Publicznych
  • Znajomość rynku podwykonawców i poddostawców
  • Analityczne myślenie
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Uczciwości i odpowiedzialności w działaniu

Oferujemy:
  • opiekę medyczną
  • naukę języków obcych
  • dofinansowanie do pakietów sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.