Praca: Specjalista ds. finansowo-księgowych

Specjalista ds. finansowo-księgowych
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/1930
OBOWIĄZKI:
Zakres obowiązków:1.Dekretacja oraz księgowanie dokumentów księgowych:faktur zakupu, delegacji krajowych2.Księgowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów3.Uzgadnianie stanów magazynowych4.Rozliczanie dotacji5.Uzgadnianie rejestrów VAT6.Sprawdzanie dokumentów pod względem merytorycznym, formalnym i rachunkowym7.Inne zadania księgowe zlecone przez przełożonego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

•Praktyczna znajomość zagadnień finans.-księgow.•Wiedza z dziedziny rachunkow.oraz przepisów podatkowych •Obsługa pakietu Office, w szczególn.MS Excel Minimum 5 -letnie doświadczenie w pracy w dziale księgowym.Oferujemy:•Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku•Możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia i kursy

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN