Praca: Specjalista ds. e-commerce

Ogłoszenie numer: 4427647, z dnia 2021-04-07

MasterWeld Sp. z o.o.

Firma MasterWeld Sp. z o. o. jest oficjalnym przedstawicielem spawarek PATON w całej Unii Europejskiej.

Specjalista ds. e-commerce

Miejsce pracy: podkarpackie / Rzeszów

Opis stanowiska

Firma MasterWeld, oficjalny przedstawiciel Spawarek PATON w Unii Europejskiej poszukuje osoby do pracy na stanowisko Specjalista / specjalistka ds. e-commerce, czyli sprzedaży internetowej. Praca będzie polegać na bieżącym dodawaniu ofert na marketplacey jak Allegro, Amazon oraz rozszerzanie oferty na naszej stronie internetowej. Praca odbywać się będzie na miejscu, w siedzibie firmy, przy ul. Kapitałowej 4, 35-213 Rzeszów.

Wymagania

  • Doświadczenie sprzedażowe przynajmniej w jednym z trzech marketplace Allegro, Amazon, Ebay
  • Przynajmniej podstawowa znajomość dominujących procedur i technik w e-commerce
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Praktyczna znajomość platformy Wordpress + WooCommerce
  • Doświadczenie w obszarze e-commerce w stronach sprzedażowych
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Biegła znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca na pełen etat na 1 zmianę od 8 do 16
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę i wsparcie specjalistów z dziedziny e-commerce

Wynagrodzenie

Od 3000 do 4000 PLN