Praca: Specjalista do spraw rozwoju handlu- język francuski

Specjalista do spraw rozwoju handlu- język francuski
Miejsce pracy: Głogów Małopolski
Numer: StPr/21/1950
OBOWIĄZKI:
aktywne poszukiwanie partnerów i klientów z rynków zagranicznych i krajowych, przygotowywanie ofert handlowych oraz nadzór nad realizacjami, kompleksowa obsługa klientów, pomoc w realizacji planów i zadań sprzedażowych, tworzenie bazy nowych klientów, wdrażanie nowych produktów, współpraca z działem technologicznym
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: francuski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B

Wymagania inne:

dobra znajomość pakietu office, chęć nauki i pozytywne nastawienie do pracy, chęć podejmowania nowych wyzwań, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność samodzielnego planowania działań sprzedażowych i ich wdrażania

Miejsce pracy:

Głogów Małopolski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 570 - 3 840 PLN