Praca: Specjalista do spraw mediów społecznościowych

Specjalista do spraw mediów społecznościowych
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/1382
OBOWIĄZKI:
Tworzenie strategii komunikacyjnych w mediach społecznościowych, bieżące prowadzenie i aktualizacja kanałów social media na rynku polskim, raportowanie działań przy użyciu dostępnych narzędzi, realizacja projektów do kampanii w założonym czasie,współpraca z grafikami i copywriterami,moderacja kanałów social media, kreacja reklam (Facebook, LinkedIn).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Kluczowe wymagania : znajomość narzędzi i kanałów social media (FB, LI, mile widziany Instagram),znajomość trendów i aktualna wiedza na temat social mediów, umiejętność tworzenia contentu w przyjętej stylistyce językowej, umiejętność pracy w zespole, umiejętność organizacji pracy własnej.Oferujemy : pracę z ludźmi, którzy są otwarci na innych i nie boją się wyzwań, realny wpływ na rozwój poszczególnych marek, udział w realizacji interesujących projektów, pracę stacjonarną w siedzibie firmy w centrum miasta, pierogowe piątki

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN