Praca: Serwisant urządzeń spawalniczych

Ogłoszenie numer: 4193110, z dnia 2021-02-10

MasterWeld Sp. z o.o.

Nasza firma jest dystrybutorem sprzętu spawalniczego oraz materiałów spawalniczych firmy Paton. Do naszego zespołu poszukujemy profesjonalnych, dynamicznych, zmotywowanych kandydatów na stanowisko serwisant urządzeń spawalniczych

Serwisant urządzeń spawalniczych

Miejsce pracy: podkarpackie / Rzeszów

Opis stanowiska

  • Obsługa i serwis urządzeń spawalniczych oraz plazmowych
  • Regeneracja podzespołów (naprawa płyt sterowania)
  • Uruchamianie i testowanie urządzeń po wykonanych naprawach
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej- wyjazdy serwisowe- kontakt z klientem
  • Kalibracja urządzeń spawalniczych za pomocą certyfikowanych urządzeń

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w elektronice lub automatyce
  • Znajomość obsługi komputera
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Znajomość instrukcji obsługi sprzętu technicznego
  • Zdolności manualne
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od umiejętności

Wynagrodzenie

Od 5000 PLN