Praca: Senior Java Developer

Firma New Balance jako jedna z najstarszych sportowych marek na świecie, której korzenie sięgają 1906 roku, w związku z dynamicznym  rozwojem na rynku polskim - rozpoczęła proces rekrutacji na stanowisko Senior Programmer

Senior Java Developer
Miejsce pracy: Rzeszów
Czego oczekujemy od Ciebie:
  • Znasz relacyjne bazy danych i język SQL.
  • Znasz język Java i Groovy.
  • Umiesz posługiwać się narzędziami developerskimi Eclipse, SVN.
  • Znasz wybrane technologie wchodzące w skład standardu Java EE.
  • Masz wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne.
  • Potrafisz logicznie myśleć, być zaangażowany w pracę oraz kreatywny.
  • Umiesz pracować w zespole i pod presją czasu.
  • Znasz język angielski na poziomie B2.
Na co również zwrócimy uwagę:
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji JBoss i Web Services.
    Wiedza z zakresu księgowości, zarządzania finansami, logistyki, zarządzania produkcją, kadr i płac itp.
Zakres obowiązków:
  • Programowanie rozszerzeń i aplikacji JBoss.
W zamian za to, oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę.
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.
  • Pakiet świadczeń dodatkowych.