Praca: Samodzielny referent techniczny,

Samodzielny referent techniczny,
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/4325
OBOWIĄZKI:
Pracownik inżynieryjno-techniczny będzie obsługiwał laboratorium: Energetyki Wiatrowej i Wodnej oraz Laboratorium Technik Pomiarowych i Sterowania Transportem Wody i Ścieków.Szczegółowy zakres obowiązków: udział w przygotowywaniu nowych stanowisk laboratoryjnych;zajmowanie się zamawianiem, zakupem i uzgadnianiem warunków technicznych zamawianego sprzętu; modernizacja stanowisk laboratoryjnych pod względem osprzętu i oprogramowania; dostosowanie programów komputerowych do automatycznej rejestracji wyników, aktualizacja oprogramowania; pilotowanie procesu serwisowania i napraw urządzeń; przygotowanie i obsługa urządzeń i sprzętu pomiarowego (przestrzeganie terminów przeglądów technicznych urządzeń, aktualizowanie świadectw kalibracji i legalizacji urządzeń); nadzorowanie pracy stanowisk laboratoryjnych; wykonywanie samodzielnie analiz na stanowiskach laboratoryjnych; udział w organizacji badań naukowych i uczestnictwo w badaniach naukowych; prace pomocnicze związane z organizacją wykładów i ćwiczeń.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Wymagania inne:

wykształcenie techniczne, mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego, znajomość podstaw automatyki, elektrotechniki, informatyki; predyspozycje manualne do obsługi stanowisk laboratoryjnych; umiejętność naprawy drobnego sprzętu elektronicznego; praktyczna znajomość obsługi komputera (pakiet Office itp.); umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, sumienność, kreatywność. https://bip.prz.edu.pl/ogloszenia/konkursy/pozostale-stanowiska/konkurs-na-stanowisko-samodzielnego-referenta-technicznego-w-katedrze-infrastruktury-i-gospodarki-wodnej

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN