Praca: Referent

Referent
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/24/1098
OBOWIĄZKI:
Staż w Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej Nr. 1 na ul. Czackiego 3 w Rzeszowie.Praca w rejestracji ogólnej, rejestrowanie pacjentów w systemie AMMS oraz udzielanie informacji o dostępnych usługach medycznych, przygotowywanie kartotek medycznych na dany dzień dla poszczególnych lekarzy a po wizycie schowanie do szafek na miejsce, obsługa kasy fiskalnej i zapoznanie się z cennikiem usług, zapoznanie się z ochroną danych osobowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Dokładność, dobra organizacja pracy, dobry kontakt z pacjentem i z współpracownikami.Osoba musi być zarejestrowana w PUP Rzeszów jako bezrobotna.Istnieje opcja zatrudnienia po stażu.

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN