Praca: Referent

Referent
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/22/2610
OBOWIĄZKI:
1. Zapoznanie osoby bezrobotnej z programem stażu2. Przeszkolenie z zakresu BHP I P.POŻ, oraz z regulaminem pracy i strukturą organizacyjną4. Zapoznanie z obowiązującymi procedurami i organizacją pracy w komurce5 Zapoznanie z przepisami prawnymi w zakresie ubezpieczenia społecznego6 Przygotowanie akt płatników składek dla pracowników prowadzących sprawy z zakresu ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych7 Włączanie dokumentacji do właściwych teczek aktowych8 Przygotowywanie korespondencji z zakresu ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego do wysyłki9 Rejestrowanie poczty wpływającej i wychodzącej w elektronicznym systemie EZD 10 Przygotowanie dokumentacji, projektów pism11 Kierowanie interesantów do właściwych stanowisk informacyjnych12 Obsługa urządzeń biurowych i komputera13 Praca w systemiach informatycznych - MS Word, MS Excel, Pportal dla Pracowników - EZD14 Wykonywanie czynności związanych z obiegiem dokumentacji w celu jej prawidłowego obiegu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

wymagana umiejętność obsługi komputera i podstawowych urządzeń biurowychmiejsce odbycia stażu: KRUS ul. Słowackiego 7 e-mail: rzeszow@krus.gov.pl

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN