Praca: Ratownik Medyczny / Pielęgniarka Systemu

Ogłoszenie numer: 4552353, z dnia 2021-04-30

Klient portalu Praca.pl

Prywatne placówki medyczne specjalizujące się w chirurgii, ortopedii oraz urologii a także przeprowadzaniu detoksów i terapii witaminowych.

Ratownik Medyczny / Pielęgniarka Systemu

Miejsce pracy: podkarpackie / Rzeszów

Opis stanowiska

Prywatna placówka medyczna w Rzeszowie poszukuje do stałej współpracy pracowników, którzy będą w naszej placówce zajmować się wykonywaniem odtruć / detoksów poalkoholowych oraz podawaniem kroplówek witaminowych.

Mile widziane pielęgniarki i ratownicy posiadający doświadczenie przy odtruciach oraz ukończone kursy specjalistyczne lub kwalifikujące w dziedzinie pielęgniarstwa ratunkowego, anestezjologii i intensywnej opieki, chirurgii, kardiologii lub pediatrii.

Wymagania

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu (dyplom)
  • Ukończone kursy specjalistyczne lub kwalifikujące w dziedzinie pielęgniarstwa ratunkowego, anestezjologii i intensywnej opieki, chirurgii, kardiologii lub pediatrii.
  • Poszukujemy osób dyspozycyjnych popołudniami oraz nocami (odtrucia zwykle odbywają się w nocy).

Oferujemy

  • Przeszkolenie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Komfortowe warunki
  • Bezpieczeństwo pracy
  • Elastyczny czas pracy

Wynagrodzenie

Od 1000 do 5000 PLN

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.