Praca: Programista c#/.net

Programista c#/.net
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/1845
OBOWIĄZKI:
Uczestnictwo w zespole odpowiedzialnym za rozwój modułu Symfonia ERP Zarządzanie Produkcją oraz modułów wspomagających (MES, Zapotrzebowanie, Zamienniki). Możliwość tworzenia nowatorskich, specjalistycznych rozwiązań dla klientów. Pracę w małym, 5 osobowym zespole projektowym, posiadającym pełną autonomię w zakresie wewnętrznej organizacji pracy. Cenimy otwartość, zaangażowanie, kreatywność i skuteczność działania, w zamian dajemy Ci dużą swobodę w zakresie samoorganizacji czasu i formy pracy. Nie ma sztywnych godzin pracy, ustalamy jednak okna komunikacyjne gdzie wymagana jest Twoja dostępność oraz wymagamy terminowej realizacji uzgodnionych funkcjonalności. Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku, która mimo swojej dojrzałości wciąż zachowuje liczne cechy młodego startup’u.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: dobra organizacja pracy
Uprawnienia: EFEKTYWNA PRACA W ZESPOLE

Wymagania inne:

Znajomości technologii i pojęć związanych z bazami danych. Dobra znajomość technologii MS SQL Server z szczególnym naciskiem na język T-SQL. Umiejętności programowania w języku C#,.NET. Wymagany przynajmniej rok doświadczenia w pisaniu aplikacji w języku C#. Znajomości WPF, Entity Framework Jesteśmy dostawcą oprogramowania Symfonia oraz Enova, dostarczamy kompletne rozwiązania informatyczne dla małych i średnich przedsiębiorstw. W ramach partnerstwa technologicznego z producentem oprogramowania Symfonia odpowiadamy m.in. za rozwój funkcjonalności modułu Zarządzanie Produkcją. Poszukujemy kandydata do pracy w tym zespole projektowym na stanowisku Programista C#/.NET.

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 000 PLN