Praca: Pracownik Utrzymania Ruchu

REMONDIS Medison to przedsiębiorstwo oferujące kompleksowe rozwiązania w zakresie gospodarki odpadami medycznymi i weterynaryjnymi.

Obecnie Grupa REMONDIS działa w 34 krajach świata. Dysponuje siecią 450 własnych instalacji i zatrudnia 30.600 pracowników. Rocznie REMONDIS zbiera, przetwarza i sprzedaje w przybliżeniu 30 milionów  ton surowców.

Obecnie poszukujemy
Kandydatek/ów do naszych Spółek na Stanowisko:

Pracownik Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: Rzeszów
Nr ref.: 1012019
Opis stanowiska:
  • Zapewnienie sprawności i bezawaryjności pracy maszyn i urządzeń na Zakładach Spółek Grupy REMONDIS Medison;
  • Minimalizowanie okresów przestoju maszyn;
  • Usuwanie usterek, konserwacja maszyn i urządzeń;
  • Analiza awarii, podejmowanie działań zapobiegawczych oraz korygujących.
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie (mechanika, budowa maszyn);
  • Doświadczenie w utrzymaniu ruchu (min. 2 lata);
  • Gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych;
  • Dobra organizacja pracy własnej, systematyczność, rzetelność oraz inicjatywa w podejmowaniu działań;
  • Ciągły rozwój i doskonalenie procesów utrzymania ruchu;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Zaangażowanie i nastawienie na realizację wyznaczonych celów.
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i pozyskiwania nowych kwalifikacji.