Praca: Pracownik sklepu

Ogłoszenie numer: 9011362, z dnia 2024-05-28

Sklepy spożywcze FRAC w Rzeszowie na ul. Krakowskiej 20 (galeria "Nowy Świat"), na ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 14,  na ul. Kochanowskiego 29 i na ul. Chełmońskiego 1 zatrudnią pracownika stoiska mięsnego, pracownika stoiska piekarniczego, magazyniera-kasjera oraz pracownika stoiska owoce/warzywa.

Pracownik sklepu

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska

  • obsługa klientów, krojenie i pakowanie wędlin, serów i mięsa,wykładanie towarów na lady chłodnicze oraz dbanie o ich prawidłową ekspozycję ( pracownik stoiska mięsnego),
  • obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie i wykładanie towarów, sprawdzanie zgodności dostaw z zamówieniem (magazynier-kasjer),
  • wypiekanie bułek, chlebków i różnego rodzaju przekąsek, krojenie pieczywa, obsługa klientów, ważenie ciasteczek (pracownik stoiska piekarniczego),
  • dokładanie i sortowanie warzyw i owoców, obsługa kasy fiskalnej (pracownik stoiska owoce/warzywa),
  • drobne prace porządkowe.

Wymagania

  • książeczka sanepidowska,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • płacę podstawową + premię,
  • możliwość przyuczenia,
  • atrakcyjne ubezpieczenie grupowe,
  • bony towarowe.

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.