Praca: Pracownik serwisu i obsługi urządzeń energetycznych

Powiatowy Urząd Pracy w Łańcucie
Pracownik serwisu i obsługi urządzeń energetycznych
Miejsce pracy: Łańcut
Numer: StPr/21/0080
OBOWIĄZKI:
- realizacja procesu utrzymania sprawności technicznej oraz prawidłowej eksploatacji maszyn i urządzeń energetycznych w tym: infrastruktura cieplna, infrastruktura gazowa, sprężarkownia, układy uzdatniania, zmiękczania, demineralizacji wody, sieć wody zimnej i ciepłej, sieć kanalizacji sanitarnej i burzowej, przepompownie, układy wentylacyjne, układy chłodnicze, oczyszczalnia ścieków przemysłowych, studnie głębinowe, maszyny, urządzenia produkcyjne i linie technologiczne
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: UPRAWNIENIA ENERGETYCZNE

Wymagania inne:

- wykształcenie średnie lub zawodowe kierunkowe;- rzetelność, dokładność, odpowiedzialność, komunikatywność zaangażowanie;- wiedza podstawowa z zakresu energetyki, mechaniki i budowy maszyn;- umiejętność samodzielnej pracy;- obsługa komputera: umiejętność posługiwania się programami biurowymi, panelami operatorskimi HMI.- uprawnienia energetyczne gr I, II, III (możliwość uzyskania w czasie pracy)

Miejsce pracy:

Łańcut

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łańcucie