Praca: Pracownik obsługi sklepu internetowego

Pracownik obsługi sklepu internetowego
Miejsce pracy: Tyczyn
Numer: StPr/21/1659
OBOWIĄZKI:
Kompleksowa obsługa klienta:Bieżąca obsługa zamówień (sprawdzanie towaru, kompletowanie zamówień, pakowanie)Obsługa zwrotów, reklamacjiObsługa zapytań od klientów w formie telefonicznej, mailowej i za pośrednictwem komunikatorówObsługa programów firm kurierskichWspółpraca z dostawcami towarów (składanie zamówień)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: KOMUNIKACJA I WSPÓŁPRACA W ZESPOLE
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: dobra organizacja pracy

Wymagania inne:

Mile widziane: znajomość branży odzieżowej i znajomość social media pod kątem e-commerce- FB, Instagram Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu z klientem

Miejsce pracy:

Tyczyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN