Praca: Pracownik biurowy

Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/1891
OBOWIĄZKI:
Bieżąca obsługa biura, prowadzenie analiz, zestawień i raportów , współpraca z księgowością, bieżący kontakt telefoniczny i mailowy z klientami i pracownikami oraz urzędami i instytucjami , przygotowanie i wysyłanie zgłoszeń do operatorów sieci, kompletowanie wymaganych dokumentów, wsparcie w pozyskiwaniu dofinansowań z NFOŚIGW (mile widziane doświadczenie )
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak
Uprawnienia: biegła obsługa komputera (internet, Microsoft Office)
Uprawnienia: dobra organizacja pracy
Uprawnienia: obsługa komputera i kasy fiskalnej

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie w branży fotowoltaicznej/energetycznejumiejętność pracy pod presją czasu, samodyscyplina i dbałość o szczegóły

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN