Praca: Pracownik biurowy

Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/0794
OBOWIĄZKI:
Opis stanowiska: - obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,- nadawanie i przyjmowanie przesyłek kurierskich,- wprowadzanie fv do programu,- archiwizowanie dokumentacji firmy,- wysyłanie ofert do klientów,- wysyłanie zamówień do dostawców oraz monitorowanie przesyłek,- obsługa urządzeń biurowych,- monitorowanie rozliczeń.Oferujemy:- stabilne zatrudnienie rozpoczynające się umową o pracę na okres próbny,- pomoc w procesie wdrażania w nowe obowiązki, - wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności,- pracę na pełny etat.Jeśli posiadasz status osoby bezrobotnej zaznacz to w CV.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak

Wymagania inne:

PROEMA to mała Sp. z o.o. o ugruntowanej pozycji na rynku poszukująca osoby, która:- jest odpowiedzialna, systematyczna i dobrze zorganizowana,- dokładnie wykonuje powierzone zadania,- jest cierpliwa, spokojna i cechuje ją niekonfliktowa osobowość,- odnajduje się w pracy o powtarzalnym zakresie obowiązków,- posiada umiejętności z zakresu obsługi komputera (pakiet MS Office).

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 900 PLN