Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Łańcucie
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Łańcut
Numer: StPr/21/0151
OBOWIĄZKI:
- bezpośredni, telefoniczny oraz mailowy kontakt z klientami,- realizowanie zadań administracyjno-biurowych: porządkowanie dokumentów, - obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,- wykonywanie zestawień i raportów,- przygotowywanie etykiet wysyłkowych- archiwizowanie dokumentów i zapewnienie bieżącego dostępu do nich,- obsługa firm kurierskich
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

- bardzo dobra znajomość Microsoft Excel oraz pozostałych programów pakietu Office, - umiejętność obsługi urządzeń biurowych, - odpowiedzialność i dobra organizacja pracy,- znajomość języka angielskiego, - komunikatywność i wysoka kultura osobista, - silna motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę, - skrupulatność oraz dokładność podczas wykonywania powierzonych zadań, dyspozycyjność

Miejsce pracy:

Łańcut

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łańcucie