Praca: Pracownik biurowy - pośrednik nieruchomości

Pracownik biurowy - pośrednik nieruchomości
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/24/2894
OBOWIĄZKI:
1. Wdrażanie stażysty w zakres zadań, poznanie specyfiki pracy w firmie.2. Szkolenie w zakresie obsługi klienta i funkcjonowania urządzen biurowych. Sporządzanie i umieszczanie na stronach internetowych ogłoszeń dotyczących nieruchomości. Aktywne pozyskiwanie nowych ofert oraz zawieranie umów.4. Poznanie procesu zakupu , sprzedazy, najmu nieruchomości
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B

Wymagania inne:

MIEJSCE STAZU OMEGA BUD sp. z o.o. ul. Asnyka 10, Rzeszów, tel. 17 85 25 550. Po zakończonym stażu pracodawca zatrudni osobę na umowę.

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN