Praca: Pracownik biura podróży

Pracownik biura podróży
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/0136
OBOWIĄZKI:

OBSŁUGA RUCHU TURYSTYCZNEGO WYJAZDOWEGO GRUP I KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DO ALGIERII, TUNEZJI, MALI, OBSŁUGA KONTRAHENTÓW , OBSŁUGA TURYSTYKI PRZYJAZDOWEJ Z KRAJÓW ARABSKICH, PRACA W BIURZE, OBSŁUGA KLIENTÓW, KOMPUTERA, KORESPONDENCJA BIUROWA

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: arabski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: ANIMATOR CZASU WOLNEGO
Uprawnienia: dobra organizacja pracy
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Wymagania inne:

ZNAJOMOŚĆ ATRAKCJI TURYSTYCZNYCH ALGIERII, KULTURY I OBYCZAJOWOŚCI, DOBRA ZNAJOMOŚĆ ATRAKCJI TURYSTYCZNYCH TUNEZJI I MALI BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ALGIERSKIEGO, ARABSKIEGO, ANGIELSKIEGO, FRANCUSKIEGO

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN