Praca: Pomocnik tapicera/serwisant siedzeń

Pomocnik tapicera/serwisant siedzeń
Miejsce pracy: Tyczyn
Numer: StPr/21/0484
OBOWIĄZKI:
Nasza firma TRI Tapicerstwo zajmuje się głównie serwisem i tapicerowaniem wszystkich typów foteli dla branży komunikacyjnej (głównie transportu kolejowego).Szukamy osób do pomocy przy naprawie i regenerowaniu foteli, począwszy od rozbiórki całego fotela, rozłożenia go na części, zatapicerowania go i ponownego złożenia. Możemy wszystkiego nauczyć od podstaw, wymagamy tylko chęci do pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Poszukujemy do naszego warsztatu tapicerskiego osób bez ograniczeń wiekowych, ale które lubią pracę fizyczną.Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego możemy Cię nauczyć, np. podstaw tapicerowania siedzeń branży kolejowej oraz serwisowania foteli począwszy od tych prostszych pasażerskich do bardziej skomplikowanych-pneumatycznych maszynisty. Mile widziane osoby lubiące majsterkować.

Miejsce pracy:

Tyczyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN