Praca: Położna

Położna
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/1907
OBOWIĄZKI:
Osoba ubiegająca się o w/w stanowisko będzie zobowiązana do wykonywania następujących czynności na stanowisku pracy:1. Prawidłowe przygotowanie gabinetów lekarskich, gabinetu zabiegowego.2. Rejestrowanie pacjentów na wizyty.3. Nadzorowanie przyjęć pacjentek z uwzględnieniem oceny stanu zdrowia i zgłaszanych dolegliwości.4. Wykonywanie zapisów KTG oraz innych pomiarów pacjentkom ciężarnym zgłaszającym się na wizyty.5. Asystowanie lekarzowi podczas badań, zabiegów.6. Prowadzenie w sposób prawidłowy obowiązującej położną dokumentacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: położnictwo
Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak

Wymagania inne:

Wymagania związane ze stanowiskiem pracyOsoba ubiegająca się o w/w stanowisko powinna spełniać wymagania konieczne:a) wykształcenie policealne lub wyższe zawodowe,b) mile widziane posiadanie tytułu specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego alboc) kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego,d) ukończony kurs specjalistyczny Resustytacja krążeniowo-oddechowae) ukończony kurs specjalistyczny Wykonanie i interpretacja zapisu EKGf) ukończony kurs specjalistyczny Monitorowanie dobrostanu płodu w czasie ciąży i podczas porodug) ukończony kurs Szczepienia ochronneh) doświadczenie zawodowe: minimum 1 - 1,5 roku zatrudnienia na stanowisku położnej,a) prawidłowe wykorzystanie przyznanych uprawnień,b) mile widziana umiejętność obsługi medycznych systemów informatycznych,c) znajomość Ustawy o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta,d) znajomość przepisów o Ochronie Danych Osobowych,e) pożądane prowadzenie samochodu kat. B.

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 200 - 3 600 PLN