Praca: Planista produkcji

KOELNER RAWLPLUG IP SP. Z O.O. ODDZIAŁ W ŁAŃCUCIE

lider produkcji wyrobów śrubowych

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Planista produkcji
Miejsce pracy: Łańcut
Oferujemy:
  • wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia 5500-6500 brutto miesięcznie, z możliwością wzrostu uposażenia w ciągu dalszego rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach wydziału,
  • realną możliwość wpływu na kształt wydziału oraz organizację jego pracy,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • przeszkolenie do wykonywania zleconych zadań,
  • pakiet świadczeń pozapłacowych: karta Multisport, paczki dla dzieci pracowników, świadczenia pieniężne z ZFŚS na święta i wczasy, dofinansowane posiłki w kantynie zakładowej, ubezpieczenie grupowe, firmowy parking, zadaszona wiata na rower/motor/hulajnogę.
Twoje zadania:
  • analiza potrzeb klienta i opracowywanie planów i harmonogramów produkcji,
  • tworzenie i analizowanie statusu zleceń produkcyjnych,
  • zapewnienie terminowej realizacji zleceń oraz bieżąca kontrola pod względem terminowości realizacji,
  • inicjowanie działań poprawiających efektywność planowania,
  • monitorowanie i analiza poziomu zapasów komponentów potrzebnych do zapewnienia ciągłości produkcji oraz realizacji zamówień,
  • tworzenie planów zapotrzebowania i zaopatrzenia materiałowego,
  • przygotowywanie, wycena i składanie zamówień do dostawców,
  • monitorowanie oraz zapewnienie realizacji dostaw,
  • tworzenie raportów do analizy danych z wykorzystaniem MS Excel.
Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane zarządzanie produkcją lub pokrewne),
  • minimum roczne doświadczenie w planowaniu produkcji lub na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość MS Office Excel,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • silne zdolności analityczne,
  • dyspozycyjność,
  • silne zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość oprogramowania klasy ERP.

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.