Praca: Optometrysta/refrakcjonista/optyk

Optometrysta/refrakcjonista/optyk
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/1833
OBOWIĄZKI:
POSZUKUJEMY :Okulista ; Optometrysta : Optyk:Refrakcjonista; Grafik komputerowy▪ Fascynujesz się modą?▪ Pociąga Cię praca z markami Premium?▪ Masz dobry kontakt z klientem i chęć kreowania nowego stylu?▪ Lubisz pracę w przyjaznym, pełnym humoru i wigoru towarzystwie?Jeśli tak, to właśnie takiej osoby jak Ty poszukujemyDołącz do naszego zespołuZostań specjalistą w dziedzinie optyki i profesjonalnym doradcą w zakresie doboru okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnychPoszukujemy pracowników na stanowiska: Okulista REFRAKCJONISTAOPTOMETRYSTA GRAFIK KOMPUTEROWYOPTYK- obsługa klienta w salonie optycznym,- dopasowanie rozwiązań do korekcji wzrokowej klienta,- rozpoznanie potrzeb klienta,- drobne naprawy optyczne,- dopasowanie okularów,-
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: KURS OPTOMETRII I STOPIEŃ

Wymagania inne:

optyk, okulistaZostań specjalistą w dziedzinie optyki i okulistyki

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN