Praca: Opiekunka dziecięca

Opiekunka dziecięca
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/1360
OBOWIĄZKI:
Zakres obowiązków:Do obowiązków opiekunki dziecięcej należy:-Przyjmowanie i wydawanie dzieci w grupie;-Wykonywanie codziennych zabiegów pielęgnacyjnych i higienicznych;-Układanie planu dnia;-Prowadzenie zajęć wychowawczych i edukacyjnych z dziećmi na podstawie planu zajęć;-Karmienie i pomoc w spożywaniu posiłków przez dzieci;-Odpowiednie przygotowanie dzieci do odpoczynku i korzystania ze świeżego powietrza;-Kształtowanie u dzieci postaw prozdrowotnych dot. Żywienia i higieny;-Wdrażanie do samoobsługi;-Dbanie o bezpieczeństwo dzieci;-Powiadamianie o zauważonych objawach chorobowych u dzieci;-Nadzorowanie prawidłowego stanu sanitarno-epidemiologicznego.-Realizowanie innych obowiązków wynikających z potrzeb placówki. -czynności porządkowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: KOMUNIKATYWNOŚĆ
Uprawnienia: KOMUNIKACJA I WSPÓŁPRACA W ZESPOLE
Uprawnienia: kultura osobista

Wymagania inne:

zaangażowanie uczciwość

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN