Praca: Opiekun medyczny

Opiekun medyczny
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/24/2724
OBOWIĄZKI:
Planowanie , organizowanie i i wykonywanie czynności higienicznych i pielęgnacyjnych u pacjenta (toaleta, zmiana bielizny osobistej, pościelowej, profilaktyka przeciwodleżynowa, zapewnienie choremu bezpiecznego ułożenia, udzielenie pomocy przy zaspokajaniu potrzeb fizjologicznych m.in. karmienie droga doustna, przez PEG, kontrola oddawania moczu i stolca. Dezynfekowanie , mycie przyborów sprzętu używanego do pielęgnacji chorego, zapewnienie osobie chorej higienicznych warunków w otoczeniu. Przekazywanie pielęgnacji informacji o zaobserwowanych zmianach w stanie zdrowia, współpraca z zespołem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, medyczne

Wymagania inne:

Empatia, cierpliwość, odpowiedzialność.Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych (zaświadczenie o niekaralności )

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.