Praca: Operator wózka widłowego (terminal przeładunkowy)

Operator wózka widłowego (terminal przeładunkowy)
Miejsce pracy: Rzeszów
Nr ref.: PT/2019/Rzeszów

W DB Schenker naszym celem jest zapewnienie innowacyjnych rozwiązań dla łańcucha dostaw. Jako globalny lider branży z ponad 140-letnim doświadczeniem w logistyce, z dumą wspieramy przemysł i handel w globalnej wymianie towarów. Dołącz do naszego zespołu - będziesz jego ważną częścią.

Twój zakres zadań będzie obejmował:
  • rozładunek, załadunek oraz lokowanie towaru
  • kompletację zamówień
  • kontrola jakości
  • prawidłowe przygotowanie i obieg dokumentów związanych z wykonywaną pracą
  • współtworzenie standardów procesowych
Złóż swoją aplikację, jeżeli:
  • posiadasz uprawnienia do prowadzenia wózków jezdnych (preferowane UDT) i doświadczenie w ich obsłudze
  • jesteś gotowy/a na pracę w systemie 3-zmianowym
  • poszukujesz pracodawcy, który zapewni Ci stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przestrzegasz w pracy standardów bezpieczeństwa
  • wykonujesz swoje zadania rzetelnie i dokładnie
  • jesteś osobą uczciwą i godną zaufania
  • lubisz być częścią zespołu
Oferujemy:
  • pracę w trybie zmianowym
  • pracę od poniedziałku do piątku (weekendy wolne)
  • wynagrodzenie zasadnicze + premia miesięczna + dwukrotnie wyższy niż ustawowy dodatek za pracę w godzinach nadliczbowych (ok. 60 godzin miesięcznie wypada w godzinach nocnych)
  • bezpośrednie zatrudnienie w DB Schenker (bez pośredników)
  • kompleksowy program wprowadzający do firmy i wsparcie przełożonych na każdym etapie pracy
  • pakiet socjalny obejmujący m. in. opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i kartę sportową na preferencyjnych warunkach.

Jeżeli masz pytania dotyczące oferty pracy, skontaktuj się z nami bezpośrednio:

603 172 864