Praca: Operator urządzeń do produkcji wyrobów farmaceutycznych

Operator urządzeń do produkcji wyrobów farmaceutycznych
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/1297
OBOWIĄZKI:
PRZYGOTOWANIE URZĄDZEŃ DO PRACY - W TYM MIĘDZY INNYMI: ZŁOŻENIE ZDEMONTOWANYCH ELEMENTÓW, USTAWIENIE DOZY, USTAWIENIE DANYCH ZMIENNYCH (NUMER SERII, TERMIN WAŻNOŚCI) ORAZ INNYCH PARAMETRÓW PRACY ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ OBSŁUGI. NADZÓR NAD URZĄDZENIAMI W CZASIE PRACY I EWENTUALNE KOREKTY W CELU ZAPEWNIENIA CIĄGŁOŚCI I PRAWIDŁOWOŚCI PRACY. PRZYGOTOWANIE URZĄDZEŃ DO CZYSZCZENIA (DEMONTAŻ ELEMENTÓW). PAKOWANIE WYROBÓW.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Wymagania inne:

WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE TECHNICZNE, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE, DYSPOZYCYJNOŚĆ, KOMUNIKATYWNOŚĆ, ODPOWIEDZIALNOŚĆ, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU.

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 16,67 PLN