Praca: Operator urządzeń do produkcji gazów technicznych

Operator urządzeń do produkcji gazów technicznych
Miejsce pracy: Głogów Małopolski
Numer: StPr/24/1935
OBOWIĄZKI:
• Napełnianie butli gazowych (podtlenek azotu N2O- gaz techniczny)• Przestrzeganie w prowadzonych procesach wymaganych parametrów technologicznych • Przygotowanie do eksploatacji aparatury, urządzeń do napełniania gazów technicznych • Czyszczenie i konserwowanie obsługiwanej maszyny • Precyzyjne pakowanie, oznaczanie i przygotowywanie towarów do wysyłki• Układanie towarów w kartonach, foliowanie• Dokonywanie wizualnej kontroli jakości pakowanego towaru• Zabezpieczanie przed uszkodzeniem podczas transportu• Rozkładanie towaru• Obsługiwanie sprzętu do pakowania
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: dobra organizacja pracy

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Głogów Małopolski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 350 PLN

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.