Praca: Operator pieca

KOELNER RAWLPLUG IP SP. Z O.O.
Oddział w Łańcucie - lider produkcji wyrobów śrubowych,
poszukuje osób do pracy na stanowisku:
Operator pieca
Miejsce pracy: Łańcut
Zadania szczegółowe:
  • realizacja prac związanych z obróbką cieplną walcówki i drutu zgodnie z przyjętym przebiegiem procesu,
  • ustawianie parametrów pieca,
  • realizacja produkcji zgodnie z przyjętą technologią i programem produkcyjnym.
  • praca w systemie 3-zm. (lub systemie 4-bryg.+ dodatek do wynagrodzenia 1500 zł)
Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne,
  • uprawnienia kierowcy wózków spalinowych,
  • uprawnienia na suwnice,
  • zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę,
  • obsługa komputera.
Oferujemy:
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia (min. 4800 zł brutto + 1500 zł brutto dodatek za pracę w systemie 4-br.)
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • benefity pozapłacowe (m.in. świadczenia pracownicze z ZFŚS: na święta i tzw. „wczasy pod gruszą”, dofinansowane posiłki w kantynie zakładowej, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe).