Praca: Nauczyciel - wychowawca

Nauczyciel - wychowawca
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/24/2866
OBOWIĄZKI:
1. Opieka nad wychowankami podczas ich pobytu w świetlicy i w klubie, dbanie o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży oraz o porzadek w placówce.2. Pomoc podopiecznym w nauce, w odrabianiu zadań domowych, w uzupełnianiu braków i zaległości w nauce. Wspieranie i zachęcanie wychowanków do samodzielnej pracy.3. Organizowanie czasu wolnego podopiecznym placówki- przygotowanie konspektów potrzebnych do realizowanych zajęć- przygotowanie i prowadzenie zajęc wychowawczych, plastycznych, sportowych , komputerowych, zajęć ogólnorozwojowych, integracyjnych, gier i zabaw ruchowych oraz opieka nad podopiecznymi podczas wyjść zorganizowanych, a także zachęcanie i mobilizowanie podopiecznych do czynnego i aktywnego udziału w zajęciac.h
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce stażu Świetlica Opiekuńczo- Wychowawcza "NASZA ARKA" i Młodzieżowy Klub Wsparcia "POLADYN", Rzeszów, ul. Bohaterów 7, ul. Wita Stwosza 31

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN