Praca: Murarz/cieśla/zbrojarz/pracownik budowlany - niemcy

Murarz/cieśla/zbrojarz/pracownik budowlany - niemcy
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/21/1363
OBOWIĄZKI:
wykonywanie szalowań i rusztowańmurowaniewylewanie stropówmontowanie elementówprace wykończeniowe oraz rozbiórkowe przygotowanie, montaż i rozbiórka szalunków (cieśla)przygotowanie i montaż zbrojeń (zbrojarz)Wymagania: • doświadczenie zawodowe na danym stanowisku• samodzielność, zaangażowanie i dyspozycyjność
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
Uprawnienia: ZBROJARZ
Uprawnienia: CIEŚLA - przygotowywanie form do produkcji prefabrykatów żelbetowych
Uprawnienia: MURARZ-TYNKARZ

Wymagania inne:

W związku z realizacją nowych projektów poszukujemy chętnych do pracy w Niemczech (Badenia-Wirtembergia) na stanowiska: pracownik ogólnobudowlany, murarz, zbrojarz, cieśla.

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 55 PLN