Praca: Monter sieci wodnych i kanalizacyjnych

Monter sieci wodnych i kanalizacyjnych
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/24/4224
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych - układanie, spawania i uszczelnianie rur z uwzględnieniem ich przeznaczenia, montaż specjalistycznych urządzeń do pomiaru ciśnienia, przepływu wody, gazu itd.; poprawne odczytywanie rysunków roboczych, przeprowadzanie kontroli szczelności i drożności instalacji, uszczelnianie połączeń między rurami, montowanie przewodów kanalizacyjnych, montaż i wymiana uszkodzonych urządzeń, usuwanie awarii wodociągowych, wykonywani e innych zadań z wiązanych z powyższym
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: uzbecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Praca na budowach na terenie Polski.

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN