Praca: Monter sieci telekomunikacyjnych

Monter sieci telekomunikacyjnych
Miejsce pracy: Rzeszów
Numer: StPr/24/2533
OBOWIĄZKI:
Montaż sieci telekomunikacyjnych; budowa, konserwacja, remont i naprawa sieci telekomunikacyjnych w oparciu o przepisy prawa budowlanego i telekomunikacyjnego; montaż złącz kablowych i elementów zakończeń kabli; montaż urządzeń telekomunikacyjnych; przestrzeganie zasad BHP.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: dobra organizacja pracy
Uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole

Wymagania inne:

Wymagana znajomość zasad BHP oraz znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym.Miejsce wykonywania pracy: Teren Polski i innych państw Unii Europejskiej oraz na terenie państw Skandynawii ( tj. Szwecji, Norwegii, Danii) - wg zleconych zadań.

Miejsce pracy:

Rzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.