Praca: Młodszy specjalista ds. umów i realizacji produkcji

Ogłoszenie numer: 4301209, z dnia 2021-03-17

Jesteśmy firmą budowlaną z ponad 30-letnim doświadczeniem. Podstawowym obszarem naszej działalności jest świadczenie usług w charakterze Generalnego Wykonawstwa. Posiadamy duże doświadczenie w realizacji różnego typu inwestycji budowlanych, a w szczególności:

  • Budynków mieszkalnych wielorodzinnych
  • Obiektów użyteczności publicznej
  • Budynków komercyjnych i handlowych
  • Budynków przemysłowych i magazynowych
  • Obiektów sportowych
  • Sieci kanalizacyjnych

Obecnie poszukujemy osób chętnych na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. umów i realizacji produkcji

Miejsce pracy: podkarpackie / Rzeszów

Opis stanowiska

  • Prowadzenie negocjacji z podwykonawcami,
  • Sporządzanie zleceń/umów we współpracy z przedstawicielem działu prawnego,
  • Bieżąca analiza cen usług/materiałów na rynku budowlanym,
  • Prowadzenie i aktualizacja bazy danych firm budowlanych i dostawców będących potencjalnymi podwykonawcami/dostawcami,
  • Współpraca z działem Przygotowania Produkcji przy sporządzaniu ofert,
  • Bieżący kontakt z kadrą zarządzającą budową w celu zapewnienia płynnej i zgodnej z harmonogramem realizacji budowy,
  • Budowanie długofalowych relacji z dostawcami i usługodawcami.

Wymagania

  • Wykształcenie budowlane min. średnie,
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość rynku budowlanego,
  • Bardzo dobra komunikatywność,
  • Znajomość technik negocjacyjnych,
  • Dokładność i sumienność,
  • Asertywność,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pakiet opieki medycznej, Multisport
  • Ubezpieczenia grupowe